Істборн. Фрітц став дворазовим чемпіоном турніру

Rothesay International - ATP 250
Істборн, Велика Британія • 20-25 червня • трава • €697,405

Фінал
Тейлор Фрітц (США, 3) - Максим Крессі (США) 6:2, 6:7(4), 7:6(4)

Американський тенісист зіграв у Істборні вперше з 2019 року, коли також виграв тут титул. У 2020 році турнір не відбувся через пандемію, а у попередньому сезоні Фрітц не виступав в Істборні. Зазначимо, у півфіналі Тейлор обіграв торішнього чемпіона.

Шлях до перемоги:
R32: BYE
R16: Тьягу Монтейру (Бразилія, Q) 7:5, 6:3
QF: Олександр Бублик (Казахстан) 6:3, 6:2
SF: Алекс де Мінор (Австралія, 6) 6:1, 6:7(5), 6:3
FR: Максим Крессі (США) 6:2, 6:7(4), 7:6(4)

Американець увосьме зіграв у фіналі на рівні ATP і оформив третій титул. В цьому сезоні Фрітц став переможцем на "Мастерсі" у Індіан-Веллс. Зазначимо, Крессі провів другий фінал в ATP-турі та зазнав другої поразки. На старті сезону тенісист із кваліфікації дійшов до фіналу в Мельбурні, програвши Рафаелю Надалю.

Додано HomeAlone:  25/06/22 19:21  Переглядів: 1 387   Рейтинг:: 0