Світовий теніс / WTA

Бад-Гомбург. Корне стартувала з перемоги та зустрінеться з Марією у другому колі

Підсумки матчів другого ігрового дня на турнірі WTA 250 у Німеччині
Bad Homburg Open - WTA 250
Бад-Гомбург, Німеччина • 19-25 червня • трава • $251,750
Чинна чемпіонка: Анжелік Кербер (Німеччина)

Перше коло

Юле Німаєр (Німеччина, WC) – Клер Лю (США) 6:2, 6:2
Алізе Корне (Франція, 9) – Анна Калінська (-) 6:2, 6:4
Тат'яна Марія (Німеччина, WC) - Анастасія Потапова (-) 6:3, 5:7, 6:3
Анастасія Гасанова (-, Q) – Анжелік Кербер (Німеччина, 3) *2:4 (перервано)
Грет Міннен (Бельгія) - Місакі Дої (Японія, LL) 6:3, 6:3

Юле Німаєр вдруге обіграла Лю на траві: у минулому сезоні тенісистки зустрічалися в кваліфікації турніру WTA у Берліні. У другому колі Німаєр зіграє проти першої сіяної Дар'ї Касаткіної.

Алізе Корне взяла реванш у Калінської за поразку минулого тижня у першому колі в Берліні та вперше за три зустрічі обіграла суперницю. У цьому році француженка також поступилася їй у Індіан-Веллс. За вихід до чвертьфіналу Корне боротиметься із Тат'яною Марією (3-2), з якою вона ще не зустрічалася на траві.

Грет Міннен здобула першу перемогу за останні чотири матчі.

Додано HomeAlone:  21/06/22 00:24  Переглядів: 1 079   Рейтинг:: 0