Результати матчів другого кола на турнірі ATP 500 у Великій Британії
Істборн, Велика Британія • 20-25 червня • трава • €697,405
Чинний чемпіон: Алекс де Мінор (Австралія)

Друге коло

Кемерон Норрі (Велика Британія, 1) - Брендон Накашіма (США, Q) 6:4, 6:2
Максим Крессі (США) - Деніел Еванс (Велика Британія) 7:6(2), 6:4
Джек Дрейпер (Велика Британія, WC) - Дієго Шварцман (Аргентина, 4) 7:5, 7:6(3)
Педро Мартінес (Іспанія) - Райан Пеністон (Велика Британія, WC) 6:7 ​​(8), 6:3, 2:3 (перервано)
Олександр Бублик (Казахстан) – Джон Міллман (Австралія, Q) 6:4, 6:2
Тейлор Фрітц (США, 3) - Тьягу Монтейру (Бразилія, Q) 7:5, 6:3
Алекс де Мінор (Австралія, 6) - Лоренцо Сонего (Італія) 7:6 (3), 6:2
Томмі Пол (США) - Яннік Сіннер (Італія, 2) 6:3, 3:6, 6:3

Кемерон Норрі вдруге вийшов до чвертьфіналу домашнього турніру, в якому зустрінеться з Максимом Крессі.

Джек Дрейпер (№108) здобув другу перемогу над суперником з топ-20. Минулого тижня британець обіграв Тейлора Фрітца на турнірі в Лондоні. Дрейпер проведе другий чвертьфінал на рівні ATP: минулого сезону йому вдалося зіграти на цій стадії в Лондоні.

Тейлор Фрітц перервав серію з трьох поразок і виграв перший матч на траві в цьому сезоні. Востаннє американець грав у чвертьфіналі на траві у 2019 році, коли виграв титул в Істборні.

Алекс де Мінор вдруге зустрівся із Сонего на корті в Істборні. Минулого сезону він обіграв італійця у фінальному матчі. Далі австралієць зіграє проти Томмі Пола, який взяв реванш у Сіннера за поразку в Мадриді. В цьому році де Мінор обігрував американця на харді в Індіан-Уеллс та на ґрунті в Римі.

Чвертьфінальні пари: Норрі – Крессі, Дрейпер – Мартінес/Пеністон, Бублик – Фрітц, де Мінор – Пол.

Додано HomeAlone:  23/06/22 12:40  Переглядів: 1 023   Рейтинг:: 0