Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Марі Боузкова (Чехія) - Даніель Коллінс (США, 7) 5:7, 6:4, 6:4
Енн Лі (США) - Лучія Брондзетті (Італія) 6:1, 6:4
Анжелік Кербер (Німеччина, 15) – Крістина Младенович (Франція) 6:0, 7:5
Магда Лінетт (Польща) - Фернанда Контрерас Гомес (Мексика, Q) 6:1, 6:4
Панна Удварді (Угорщина) - Тамара Зіданшек (Словенія) 6:4, 7:6(1)
Астра Шарма (Австралія, Q) - Тат'яна Марія (Німеччина) 6:4, 3:6 (перервано)
Ірина-Камелія Бегу (Румунія) – Катерина Горгодзе (Грузія) 6:4, 6:1
Белінда Бенчич (Швейцарія, 14) - Ван Цян (Китай) 4:6, 7:5 (перервано)
Тамара Корпач (Німеччина) - Хезер Вотсон (Велика Британія) 7:6(7), 5:7 (перервано)
Далма Галфі (Угорщина) - Меддісон Інгліс (Австралія, Q) 5:7, 6:3, 6:4

Марі Боузкова (№66) здобула шосту в кар'єрі перемогу в матчах з тенісистками з топ-10 та другу цього сезону. У квітні чешка обіграла свою співвітчизницю Кароліну Плішкову у Мадриді.

Анжелік Кербер вп'яте за сім зустрічей обіграла Младенович і у другому колі зіграє проти Магди Лінетт, яку цього року перемагала на ґрунті у Страсбурзі, де у підсумку стала чемпіонкою.

Панна Удварді та Далма Галфі записали у свій актив перші перемоги в основі турнірів Великого Шолому.

Пари суперниць у другому колі: Боузкова - Лі, Хвалінська - Ріск, Гарсія - Радукану, Кербер - Лінетт, Удварді - Мертенс, Паррі - Хонтама, Кава - Жабер, Шарма/Марія - Кирстя, Коччаретто - Бегу, Бенчич/Ван - Корпач/Вотсон, Галфі – Юван, Калініна – Цуренко, Німаєр – Контавейт.

Додано HomeAlone:  27/06/22 23:47  Переглядів: 2 563   Рейтинг:: 0