Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Алькарас здобув важку перемогу на старті, Маррей та Існер зустрінуться у другому колі

Танасі Коккінакіс (Австралія) - Каміл Майхжак (Польща) 7:6(5), 6:2, 7:5
Алехандро Табіло (Чилі) - Ласло Джере (Сербія) 7:6(6), 6:2, 1:6, 4:6, 7:6(11)
Міомір Кецманович (Сербія, 25) - Джон Міллман (Австралія) 6:3, 2:6, 6:3, 6:4
Тім ван Рейтховен (Нідерланди, WC) - Федеріко Дельбоніс (Аргентина) 7:6(7), 6:1, 6:2
Карлос Табернер (Іспанія) - Райлі Опелка (США, 15) 6:7 ​​(5), 4:6, 2:1 (перервано)
Яннік Сіннер (Італія, 10) - Стен Вавринка (Швейцарія, WC) 7:5, 4:6, 6:3, 6:2
Даніель Альтмаєр (Німеччина) - Мікаель Імер (Швеція) 3:6, 5:7 (перервано)
Енді Маррей (Велика Британія) - Джеймс Дакворт (Австралія) 4:6, 6:3, 6:2, 6:4
Джон Існер (США, 20) - Ензо Куако (Франція, Q) 6:7​​(6), 7:6(3), 4:6, 6:3, 7:5
Оскар Отте (Німеччина, 32) - Петер Гойовчик (Німеччина) 6:1, 6:2, 6:1
Джей Кларк (Велика Британія, WC) - Крістіан Гаррісон (США, Q) 7:6(3), 6:1, 5:5 (перервано)
Таллон Грікспор (Нідерланди) - Фабіо Фоніні (Італія) 5:7, 7:5, 6:3, 6:4
Карлос Алькарас (Іспанія, 5) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 4:6, 7:5, 4:6, 7:6(3), 6:4
Олександр Бублик (Казахстан) – Мартон Фучович (Угорщина) 6:1, 6:2, 6:4
Адріан Маннаріно (Франція) - Макс Перселл (Австралія, Q) 6:3, 7:6(0), 4:6, 4:6, 6:4
Іржі Весели (Чехія) - Федеріко Коріа (Аргентина) 6:2, 6:2, 7:6(3)

Танасі Коккінакіс вдруге зустрівся з Майхжаком на Вімблдоні: у 2018 році він обіграв поляка у другому раунді кваліфікації. Австралієць вперше з 2017 року грає в основі турніру та здобув першу перемогу. Далі Коккінакіс зіграє проти Новака Джоковича, якому поступився у 2015 році в третьому колі Ролан Гаррос.

Тім ван Рейтховен вперше грає в основній сітці турніру Великого Шолому. Нідерландець отримав wild card в основу завдяки перемозі на домашньому турнірі ATP у Хертогенбосі в першій половині червня.

Яннік Сіннер вперше за три зустрічі обіграв Вавринку і здобув першу перемогу в основі Вімблдону.

Енді Маррей записав до свого активу 60-ту перемогу на домашньому "мейджорі" і вдев'яте зіграє проти Джона Існера (9-0).

Карлос Алькарас взяв реванш у Штруффа за поразку на Ролан Гаррос минулого року. У другому колі іспанець зустрінеться з Таллоном Грікспором, з яким двічі грав у 2019 році (1-1).

Пари суперників у другому колі: Джокович - Коккінакіс, Табіло - Кецманович, Басилашвілі - Аліс, ван Рейтховен - Табернер/Опелка, Сіннер - Альтмаєр/Імер, Маррей - Існер, Отте - Кларк/Гаррісон, Грікспор - Алькарас, Рууд - Мартерер, Норрі - Мунар, Пол - Маннаріно, Весели - Давидович Фокіна.

Додано HomeAlone:  28/06/22 00:22  Переглядів: 1 964   Рейтинг:: 0