Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Тан у драматичному матчі обіграла Вільямс, Халеп та Квітова зіграють у другому колі

Олена Рибакіна (Казахстан, 17) - Коко Вандевей (США, LL) 7:6(2), 7:5
Петра Мартич (Хорватія) - Шелбі Роджерс (США, 30) 6:2, 7:6(5)
Крістіна Кучова (Словаччина) - Лаура Пігоссі (Бразилія) 7:5, 6:0
Ребека Масарова (Іспанія) - Гаррієт Дарт (Велика Британія) перенесено
Донна Векич (Хорватія) - Джессіка Пегула (США, 8) перенесено

Чжен Циньвень вперше виступає на Вімблдоні і здобула першу перемогу на траві. Перед турніром китаянка зіграла у Берліні та Істборні, де програла у стартовому матчі.

Б'янка Андреєску за три виступи в основі Вімблдону вперше вийшла до другого кола.

Петра Мартич святкувала третю перемогу у зустрічах з Роджерс: минулого сезону вона обігрувала американку на харді в Мельбурні та на ґрунті в Римі. До виступу на Вімблдоні хорватика програла чотири матчі поспіль.

Крістина Кучова повторила свій найкращий результат на Вімблдоні, який показувала у 2009 та 2017 роках. Для словачки це третя участь в основній сітці турніру.

Сара Соррібес Тормо (Іспанія, 32) - Крістина Макхейл (США, Q) 6:2, 6:1
Армоні Тан (Франція) – Серена Вільямс (США, WC) 7:5, 1:6, 7:6(7)
Кеті Бултер (Велика Британія, WC) – Клара Бурель (Франція) 7:5, 6:3
Тереза ​​Мартінцова (Чехія) - Кароліна Плішкова (Чехія, 6) 6:7(1), 5:5 перервано

Петра Квітова виграла у Паоліні на трьох покриттях: у 2020 році тенісистки зустрічалися на Ролан Гаррос, а минулого сезону на Олімпіаді в Токіо. Нагадаємо, на попередньому тижні чешка стала чемпіонкою на турнірі WTA в Істборні.

Магдалена Френх (№96) здобула другу у кар'єрі перемогу над тенісисткою з топ-30. У квітні полька грала проти Петри Квітової у Чарльстоні, де чешка не змогла дограти матч, знявшись у другому сеті.

Анна Кароліна Шмідлова шість разів програвала у першому колі Вімблдону і в цьому розіграші турніру здобула дебютну перемогу.

Сімона Халеп повернулася на Вімблдон після перемоги тут у 2019 році. Нагадаємо, в 2020 році турнір не проводився через пандемію, а минулого сезону румунка не брала участі на турнірі через травму литкового м'яза, яку вона отримала за півтора місяці до старту змагань.

Армоні Тан вперше грає в основній сітці Вімблдону. У вирішальному сеті француженка поступалася з рахунком 1:3 і потім не дозволила Вільямс подати на матч у десятому геймі. На тай-брейку Тан програвала 0-4, після чого виграла п'ять очок поспіль. Американка вийшла вперед 6-5, проте наступні три розіграші залишилися в активі француженки (8-6). Вільямс скоротила розрив, взявши свою подачу, після чого Тан виграла обидва очки на своїй подачі. Матч тривав 3 години 11 хвилин.

Пари суперниць у другому колі: Швьонтек - Паттінама Керкхове, Лю - Корне, Томлянович - Гаррісон, Голубич - Крейчикова, Мугуруса/Міннен - ​​Чжен, Андреєску - Рибакіна, Мартич - Кучова, Масарова/Дарт - Векич/Пегула, Бадоса - Квітова, Френх - Шмідлова, Фліпкенс - Халеп, Гауфф - Бузернеску, Девіс - Анісімова, Соррібес Тормо - Тан, Бултер - Мартінцова/Плішкова.

Додано HomeAlone:  29/06/22 01:22  Переглядів: 4 214   Рейтинг:: 0