Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Важка перемога Кіріоса, Карреньо Буста та Димитров не дограли свої матчі

Мікаель Імер (Швеція) - Даніель Альтмаєр (Німеччина) 6:3, 7:5, 7:5
Крістіан Гаррісон (США, Q) - Джей Кларк (Велика Британія, WC) 7:6(3), 6:1, 7:6(6)
Давид Гоффен (Бельгія) - Раду Албот (Молдова, Q) 6:2, 6:2, 7:6(5)
Себастіан Баєс (Аргентина, 31) - Таро Даніель (Японія) 6:4, 6:4, 7:5
Душан Лайович (Сербія) - Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 16) 3:6, 6:4 (відмова)
Раян Пеністон (Велика Британія, WC) - Хенрі Лааксонен (Фінляндія) 6:4, 6:3, 6:2
Стів Джонсон (США) – Григор Димитров (Болгарія, 18) 4:6, 5:2 (відмова)

Райлі Опелка перервав серію з чотирьох поразок і виграв перший матч на траві з 2019 року, коли дійшов до третього кола на Вімблдоні.

Крістіан Гаррісон та Раян Пеністон здобули перші перемоги в основній сітці турніру Великого Шолома. Американець втретє виступає в основі, а для британця це дебютна участь.

Уго Греньє (Франція, LL) - Марк-Андреа Хюслер (Німеччина, Q) 6:3, 7:6(0), 6:7(5), 2:6, 6:4
Бенжамен Бонзі (Франція) - Зденек Коларж (Чехія, LL) 6:3, 6:3, 6:1
Дженсон Бруксбі (США, 29) – Михайло Кукушкін (Казахстан) 6:3, 6:2, 6:3
Алекс де Мінор (Австралія, 19) - Уго Дельєн (Болівія) 6:1, 6:3, 7:5
Нік Кіріос (Австралія) - Пол Джабб (Велика Британія, WC) 3:6, 6:1, 7:5, 6:7(3), 7:5
Річардас Беранкіс (Литва) - Сем Куеррі (США) 6:4, 7:5, 6:3

Уго Греньє вперше грає в основній сітці мейджора і провів перший у кар'єрі п'ятисетовий матч.

Нік Кіріос зіграв десятий матч на траві в цьому сезоні та здобув восьму перемогу.

Річардас Беранкіс святкував першу перемогу за три місяці. Після фіналу на "челенджері" в Ліллі наприкінці березня брав паузу до середини травня і програв у наступних двох матчах - у першому колі в Женеві та на Ролан Гаррос.

Додано HomeAlone:  28/06/22 17:51  Переглядів: 1 097   Рейтинг:: 0