Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Надаль восьмий раз зіграє в чвертьфіналі турніру після перемоги над ван де Зандсхулпом

Іспанський тенісист здобув перемогу у четвертому колі Вімблдону
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 27 червня - 10 червня • трава • £16,320,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Рафаель Надаль (Іспанія, 2) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 21) 6:4, 6:2, 7:6(6)

Надаль лідирував 5:2 у третьому сеті, але не подав на матч із першої спроби в дев'ятому геймі. На тай-брейку іспанець упустив три матчболи з рахунку 6:3, але потім зумів виграти наступні два розіграші.

Рафаель Надаль восьмий раз зіграє у чвертьфіналі Вімблдону і вперше з 2019 року, коли він дійшов до півфіналу (іспанець із того року не грав на Вімблдоні). Надаль здобув свою 309-у перемогу на турнірах Великого Шолома і 18-у поспіль на мейджорах цього сезону. Раніше тільки Род Лейвер у 1969 році та Новак Джокович минулого сезону мали більшу кількість перемог поспіль на Шоломах в одному сезоні.

За вихід у півфінал Надаль зіграє проти американця Тейлора Фрітца. Тенісисти по разу обіграли один одного в очних поєдинках - Надаль переміг у фіналі турніру в Акапулько, а Фрітц узяв цьогорічний реванш у фіналі Мастерсу в Індіан-Уеллс.