Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Марія врятувала матчболи у зустрічі з Остапенко на шляху до 1/4 фіналу

Тат'яна Марія (Німеччина) – Олена Остапенко (Латвія, 12) 5:7, 7:5, 7:5

У першому сеті латвійка відігралася з рахунку 1:3, а у другому була попереду 4:1, але Марія виграла три гейми поспіль. Остапенко захистила свою подачу, проте потім німкеня відіграла два матчболи суперниці на своїй подачі, повела у рахунку після брейку і впевнено подала на сет.

На початку вирішального сетe тенісистки обмінялися брейками і повторили це у дев'ятому та десятому геймах. Німка знову взяла подачу Остапенко та з другого матчболу завершила зустріч.

Марія посідає у світовому рейтингу 103-те місце та вдруге на цьому турнірі обіграла суперницю з топ-20. Нагадаємо, у попередньому раунді Тат'яна виявилася сильнішою за п'яту ракетку світу Марію Саккарі. Загалом в активі 34-річної німкені вісім перемог у подібних матчах.

У своєму дебютному чвертьфіналі на турнірах Великого Шолому німецька тенісистка зіграє з переможницею зустрічі між британкою Хезер Вотсон та Юле Німаєр з Німеччини.

Додано HomeAlone:  3/07/22 17:18  Переглядів: 3 103   Рейтинг:: 0