Вімблдон. Анісімова зупинила Тан у четвертому колі, Томлянович перемогла Корне

У жіночій сітці турніру у Великій Британії відомі всі чвертьфіналістки
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло

Айла Томлянович (Австралія) - Алізе Корне (Франція) 4:6, 6:4, 6:3
Аманда Анісімова (США, 20) - Армоні Тан (Франція) 6:2, 6:3

Айла Томлянович вийшла вперед в рахунку особистих зустрічей з Корне (3-2) і другий рік поспіль обіграла француженку на Вімблдоні. Минулого сезону тенісистки грали одна проти одної у другому колі. Нагадаємо, Алізе в третьому колі виявилася сильнішою за лідерку рейтингу Ігу Швьонтек. Австралійка повторила свій найкращий результат на трав'яному "Шоломі", який вона показала у 2021 році. У середу Томлянович спробує взяти реванш у Олени Рибакіної за поразку у попередньому сезоні на ґрунті в Мадриді.

Аманда Анісімова вдруге у кар'єрі вийшла до чвертьфіналу турніру Великого Шолому. Це була друга перемога американки у матчах проти Тан: у 2019 році вона обіграла француженку на старті Ролан Гаррос, де змогла дійти до півфіналу, поступившись майбутній чемпіонці Ешлі Барті. Далі Аманда зустрінеться з Сімоною Халеп, яку обіграла на тижні перед стартом Вімблдону у чвертьфіналі турніру в Бад-Гомбурзі. Тенісистки мають в активі по одній перемозі у особистих зустрічах на Ролан Гаррос у 2019 та 2020 роках.