Світовий теніс / Вімблдон

Нік Кіріос: "Ось сиджу я тут після виходу до чвертьфіналу Вімблдону і знаю, що дуже багатьох це засмучує"

Австралійський тенісист прокоментував свою перемогу у четвертому колі Вімблдону

Нік Кіріос у п'ятисестовому поєдинку обіграв американця Брендона Накашиму.

- Думаю, що тепер я можу залишатися зібранішим у матчах. Сьогодні я практично посміхався і сміявся сам з себе просто тому, що я розумів, наскільки я зосереджений на боротьбі. У минулому мені не вдавалося цим насолоджуватися. Також я зміг залишатися спокійним після поразки у четвертій партії. Це не був найкращий матч з мого боку, але я, мабуть, вперше посміхався сам собі і думав, що психологічно маю добре себе проявити. Це були зовсім інші емоції ще й тому, що в матчі на Центральному корті фаворитом був я, а не мій суперник. Але я впорався і з цим.

Був час, коли о 4-й ранку моєму агенту доводилося забирати мене з бару, тому що в мене попереду був матч з Надалем на Вімблдоні. Я пройшов довгий шлях. Все завдяки моїй щоденній рутині та людям навколо мене. Поруч зі мною дуже багато людей, які підтримують мене. А що з приводу критики, яка полилася на мою адресу після матчу з Ціціпасом, то мені смішно з усього цього. Мені до цього немає ніякої справи. Я жартував із цього приводу зі своєю командою. Я мало не прокидаюсь і йду читати, що там написано, і просто сміюсь. І я ніколи не забуваю таких речей. Що там хтось сказав, що говорили 3-4 роки тому. Це залишається у моїй голові. Ось сиджу я тут після виходу до чвертьфіналу Вімблдону і знаю, що дуже багатьох це засмучує.

Якщо говорити про наступний матч проти Крістіана Гаріна, то для мене це великий шанс. Очевидно, що він показує чудовий теніс. Але не бачити у своїй сітці Маттео Берреттіні, який спочатку був у цій частині, це також полегшення для будь-якого гравця. Я очікував, що Алекс де Мінор обіграє Гаріна, я був здивований таким результатом. Це шанс, але мені ще багато чого потрібно зробити, щоб бути готовим до матчу. Мені треба відпочити, відновитись, правильно поїсти, добре поспати.

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  5/07/22 14:20  Переглядів: 3 445   Рейтинг:: 0