Світовий теніс / Вімблдон

Аманда Анісімова: "У матчі проти Халеп я надто пізно підвищила рівень своєї гри"

Американська тенісистка прокоментувала поразку у чвертьфіналі Вімблдону
Анісімова провела свій дебютний чвертьфінал на турнірах Великого Шолому, поступившись Сімоні Халеп.

"Сімона, як завжди, грала дуже добре. У мене не виходило підвищити свій рівень або я зробила це надто пізно. Так, це було надто пізно. Звичайно, якщо дивитися з позитивного боку, то я добре виступила цього року. Але я засмучена сьогоднішнім матчем, тому що могла грати набагато краще. Буду вчитися на отриманому досвіді.

Так, мені здається, що я дуже нервувала у цьому матчі, була дуже напружена. Я показала емоції під час паузи (при рахунку 4:1 у другому сеті на користь Халеп - прим. BTU), тому що грала не дуже добре. Мені не подобається, коли не можу показати все, на що здатна, особливо перед заповненим стадіоном. Я була розчарована собою. Але потім спробувала розібратися, чи можу грати краще. Я стала діяти вільніше, виходити на удари та нав'язувати боротьбу.

Не знаю чому так сталося. Це просто сталося. Ти не можеш не переживати у кожному своєму матчі. Сьогодні був такий день. Але я не нервувала перед виходом на майданчик, як це було у матчі проти Коко, бо тоді я вперше грала на Центральному корті. Сьогодні був просто інший день. Та й проти Симони дуже важко грати. У матчах з нею складно показувати свій найкращий теніс.

З кожним турніром Великого Шолому я маю кілька уроків. Безперечно, це корисно для мого досвіду. Потім береш та використовуєш його на наступному турнірі. Але я вважаю, що в кожному своєму матчі мені треба працювати і над нервами. Сьогодні від самого початку я намагалася діяти агресивно, бо це був мій план на гру. Продовжуватиму вчитися і думаю, що в результаті моя гра складеться воєдино".

Джерело: btu.org.ua

Додано HomeAlone:  7/07/22 12:30  Переглядів: 1 439   Рейтинг:: 0