Ньюпорт. Маррей знову зіграє з Бубликом, Існер продовжує переможну серію на турнірі

На турнірі в Ньюпорті зіграно майже всі матчі другого кола
Infosys Hall of Fame Open - ATP 250
Ньюпорт, США • 11-17 липня • трава • $594,950
Чинний чемпіон: Кевін Андерсон (ПАР)

Друге коло

Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 1) - Джейсон Кублер (Австралія) 6:4, 3:6, 6:5 (перервано)
Джеймс Дакворт (Австралія, 8) - Кантен Аліс (Франція) 7:5, 3:6, 6:2
Олександр Бублик (Казахстан, 3) – Джек Сок (США) 6:3, 3:6, 6:2
Енді Маррей (Велика Британія, 6/WC) - Макс Перселл (Австралія, WC) 4:6, 6:2, 6:1
Стів Джонсон (США) - Іржі Весели (Чехія, 7) відмова
Максим Крессі (США, 4) – Мітчелл Крюгер (США, Q) 6:3, 6:4
Бенжамен Бонзі (Франція, 5) - Крістофер Юбенкс (США, Q) 6:4, 7:6(5)
Джон Існер (США, 2) - Петер Гойовчик (Німеччина) 6:3, 7:6(6)

Джеймс Дакворт і Стів Джонсон вперше у цьому сезоні зіграють у чвертьфіналі. Австралієць востаннє грав на цій стадії в ATP-турі у листопаді минулого року у Парижі, а американський тенісист – у серпні на турнірі у Вашингтоні.

Енді Маррей витратив на перемогу над 202 ракеткою світу майже 2,5 години. Британець програв чотири гейми на своїй подачі і зміг виграти сім геймів на прийомі. У чвертьфіналі Маррей зустрінеться з Олександром Бубликом, з яким уже тричі грав цього року, обігравши у Роттердамі та Штутгарті і поступившись в Індіан-Веллс.

Джон Існер виграв дев'ятий матч поспіль у Ньюпорті. Зазначимо, американець вигравав титул на цьому турнірі у 2017 та 2019 роках.

Чвертьфінальні пари: Оже-Альяссім/Кублер – Дакворт, Бублик – Маррей, Джонсон – Крессі, Бонзі – Існер.

Додано admin:  14/07/22 10:26  Переглядів: 1 468   Рейтинг:: 0