Лозанна. Данилович зробила камбек у 1/4 фіналу, Мартич обіграла Бенчич

Результати чвертьфінальних матчів на турнірі WTA у Швейцарії
Лозанна, Швейцарія • 11-17 липня • ґрунт • $251,750
Чинна чемпіонка: Тамара Зіданшек (Словенія)

Ольга Данилович (Сербія, Q) - Сімона Вальтерт (Швейцарія, WC) 6:4, 4:6, 7:6(5)
Анастасія Потапова (-) - Юле Німаєр (Німеччина) 6:4, 6:2
Каролін Гарсія (Франція, 6) - Сара Соррібес Тормо (Іспанія, 4) 6:4, 6:1
Петра Мартич (Хорватія) – Белінда Бенчич (Швейцарія, 2) 6:3, 7:6(2)

Ольга Данилович зуміла відігратися з рахунку 5:2 на користь суперниці у вирішальному сеті та вдруге вийшла до півфіналу турніру WTA. Вперше сербці це вдалося чотири роки тому в Москві, де вона виграла свій поки що єдиний титул у Турі. Тоді Данилович перемогла у фіналі Анастасію Потапову, з якою в суботу зустрінеться у півфінальному матчі.

Каролін Гарсія проведе третій півфінал у цьому сезоні: у березні вона зіграла на цій стадії в Ліоні, а в попередньому місяці виграла титул у Бад-Гомбурзі. Француженка другий рік поспіль вийшла до 1/2 фіналу у Лозанні.

Петра Мартич (№58) зрівняла рахунок у особистих протистояннях з Бенчич (2-2) і здобула четверту перемогу в цьому році над суперницею з топ-20 рейтингу. Хорватка вперше з травня минулого сезону вийшла до півфіналу турніру WTA.

Гарсія виграла у всіх трьох попередніх зустрічах з Мартич. Одна з них пройшла на ґрунті у 2018 році на турнірі в Мадриді.

Додано HomeAlone:  16/07/22 01:07  Переглядів: 1 607   Рейтинг:: 0