Еліна Аванесян (-, Q) - Кароліна Алвес (Бразилія, LL) 6:2, 5:7, 6:1
Лучія Брондзетті (Італія) - Ван Сіюй (Китай) 6:3, 6:3
Елізабетта Коччаретто (Італія, WC) - Сара Еррані (Італія, WC) 6:1, 6:0
Каролін Гарсія (Франція, 5) - Клое Паке (Франція) 6:7 ​​(2), 6:2, 6:2
Чжан Шуай (Китай, 3) - Ребека Масарова (Іспанія, Q) 7:6 (3), 7:6 (7)
Жасмін Паоліні (Італія) – Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина) 6:3, 6:1
Юлія Грабгер (Австрія, LL) - Ван Сіньюй (Китай) 6:3, 6:3
Нурія Паррісас Діас (Іспанія, 8) - Ейша Мухаммад (США, Q) 4:6, 7:5, 7:5
Анна Бондар (Угорщина, 7) – Клара Бурель (Франція) 6:4, 6:4
Панна Удварді (Угорщина) - Лукреція Стефаніні (Італія, WC) 6:1, 7:6(4)
Леолія Жанжан (Франція, Q) - Ілена Ін-Альбон (Швейцарія) 6:2, 6:4
Сара Соррібес Тормо (Іспанія, 4) - Ана Богдан (Румунія) 2:6, 6:4, 6:2
Ірина-Камелія Бегу (Румунія, 6) - Марина Бассольс Рібера (Іспанія, Q) 6:3, 4:6, 6:3
Осеан Додан (Франція) - Матільда ​​Паолетті (Італія, Q) 6:4, 7:5
Діан Паррі (Франція) - Лорен Девіс (США) 7:6(5), 6:2
Юлія Путінцева (Казахстан, 2) – Джеймі Фурліс (Австралія, LL) 6:3, 6:1

Нурія Паррісас Діас перервала серію з п'яти поразок. Іспанка востаннє вигравала матч, коли вийшла до півфіналу на турнірі WTA 125 у Валенсії.

Осеан Додан вперше за два місяці здобула перемогу. Після виходу до півфіналу на турнірі WTA у Страсбурзі француженка програла шість матчів поспіль. У другому колі Додан спробує взяти реванш у Ірини-Камелії Бегу за поразку на старті сезону у першому колі Australian Open.

Пари суперниць у другому колі: Аванесян – Брондзетті, Коччаретто – Гарсія, Чжан – Паоліні, Грабгер – Паррісас Діас, Бондар – Удварді, Жанжан – Соррібес Тормо, Бегу – Додан, Паррі – Путінцева.

Додано HomeAlone:  20/07/22 12:51  Переглядів: 1 463   Рейтинг:: 0