Гштаад. Рууд вийшов до чвертьфіналу, Берреттіні продовжив свою переможну серію

Результати матчів другого кола на турнірі ATP у Швейцарії
Гштаад, Швейцарія • 18-24 липня • ґрунт • €534,555
Чинний чемпіон: Каспер Рууд (Норвегія)

Друге коло

Каспер Рууд (Норвегія, 1) - Іржі Легечка (Чехія) 6:3, 6:4
Жауме Мунар (Іспанія) – Александр Річард (Швейцарія, WC) 6:3, 6:3
Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 4) - Домінік Штрікер (Швейцарія, WC) 6:3, 4:6, 6:1
Ніколас Яррі (Чилі, Q) - Яннік Ганфманн (Німеччина, Q) 7:6(5), 7:6(2)
Домінік Тім (Австрія, PR) - Федеріко Дельбоніс (Аргентина) 7:6 (6), 6:3
Хуан Пабло Варільяс (Перу, Q) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 3) 7:6 (3), 7:5
Педро Мартінес (Іспанія, 5) - Еліас Імер (Швеція, Q) 7:5, 4:6, 6:2
Маттео Берреттіні (Італія, 2) – Рішар Гаске (Франція) 6:4, 6:4

Жауме Мунар проведе другий чвертьфінал на рівні ATP у сезоні. У січні іспанець зіграв на цій стадії турніру в Мельбурні. Суперником Мунара стане Каспер Рууд, якому він програв у попередніх двох зустрічах.

Ніколас Яррі вперше за три роки вийшов до чвертьфіналу турніру ATP. У липні 2019 року чилієць виграв титул у Бостаді. У тому ж сезоні він зіграв у фіналі турніру у Женеві. За вихід до півфіналу Яррі посперечається з Альбертом Рамосом-Віньоласом, який ставав чемпіоном у Гштааді у 2019 році.

Хуан Пабло Варільяс (№115) вперше у кар'єрі обіграв суперника з топ-20 і став першим перуанцем з 2008 року, якому це вдалося. 14 років тому Луїс Орна виявився сильнішим за на той момент дев'яту ракетку світу Рішара Гаске на "Мастерсі" в Римі. Далі Варільяс зустрінеться з Домініком Тімом.

Маттео Берреттіні виграв десятий матч поспіль. У червні італієць став чемпіоном на трав'яних турнірах у Штутгарті та Лондоні, проте був змушений пропустити Вімблдон через позитивний тест на коронавірус. У чвертьфіналі Берреттіні вперше зустрінеться з Педро Мартінесом.

Додано HomeAlone:  21/07/22 21:17  Переглядів: 2 107   Рейтинг:: 0