Кіцбюель. Місолич переміг Лайовича, Баутіста Агут вийшов до фіналу

Результати матчів п'ятниці на турнірі ATP в Австрії
Кіцбюель, Австрія • 25-30 липня • ґрунт • €534,555
Чинний чемпіон: Каспер Рууд (Норвегія)

Чвертьфінал

Філіп Місолич (Австрія, WC) - Душан Лайович (Сербія) 2:6, 7:6 (5), 6:3

У другому сеті австрійський тенісист відігрався з рахунку 5:3 на користь суперника. Місолич вперше вийшов до півфіналу турніру ATP і спробує взяти реванш у Янніка Ганфманна за поразку півтора тижні тому у кваліфікації турніру у Гштааді.

Півфінал

Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 3) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 5) 6:3, 7:6(3)
Філіп Місолич (Австрія, WC) - Яннік Ганфманн (Німеччина) 6:2, 2:6, 6:6 (1-0*) перервано

Роберто Баутіста Агут вийшов уперед в рахунку особистих зустрічей зі співвітчизником на рівні ATP (2-1) і проведе третій фінал у сезоні. У лютому іспанець став чемпіоном у Досі (хард), а у червні зіграв у фіналі на Мальорці (трава). Загалом для Роберто це буде 21-й фінал у Турі, в якому він боротиметься за 11-й титул.

Додано HomeAlone:  30/07/22 00:12  Переглядів: 1 285   Рейтинг:: 0