Результати другого ігрового дня на турнірі у столиці США
Вашингтон, США • 1-7 серпня • хард • $1,953,285

Джек Сок (США) - Давід Гоффен (Бельгія) 7:6(4), 6:4
Есіхіто Нісіока (Японія) - Дженсон Бруксбі (США) 6:4, 6:3
Крістофер Ебанкс (США, WC) – Бенджамен Бонзі (Франція) 3:6, 6:3, 7:5
Нік Кіріос (Австралія) – Маркос Гірон (США) 6:3, 6:2
Себастьян Корда (США) - Ілля Івашко (-) 6:4, 7:6(5)
Еміл Руусуворі (Фінляндія) - Маккензі Макдональд (США) 1:6, 6:4, 6:4

Нік Кіріос зіграв свій перший одиночний матч після поразки від Новака Джоковича у фіналі Вімблдона і витратив менше години на перемогу над Маркосом Гіроном. У другому колі австралієць зіграє проти ще одного американського тенісиста – Томмі Пола, якого обіграв цього року на ґрунті у Х'юстоні. Нагадаємо, що Кіріос ставав чемпіоном турніру у Вашингтоні у 2019 році.

Себастьян Корда виграв перший матч із червня, перервавши серію з трьох поразок поспіль. У другому колі суперником американця стане 12-й сіяний Себастіан Баєс, якого Корда обіграв минулого року на молодіжному Підсумковому турнірі АТР.

Друге коло

Андрій Рубльов (-, 1) - Джек Дрейпер (Велика Британія) 6:4, 6:2
Ден Еванс (Великобританія, 16) - Кайл Едмунд (Великобританія, PR) 6:1, 6:2
Карен Хачанов (-, 7) - Домінік Кепфер (Німеччина, Q) 6:7 (3), 7:5, 6:4
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 8) - Борна Гойо (Хорватія, Q) 7:6(6), 6:7(5), 6:4

Ден Еванс за 63 хвилини розгромив свого співвітчизника і здобув першу перемогу в їх четвертому очному поєдинку. У третьому колі британець зіграє проти переможця матчу між Тейлором Фрітцем та Олексієм Попиріним.

Додано admin:  3/08/22 10:10  Переглядів: 1 269   Рейтинг:: 0