Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Вікторія Азаренко: "На Вімблдоні було змарновано можливість показати, як спорт може об’єднувати"

Вікторія Азаренко: "На Вімблдоні було змарновано можливість показати, як спорт може об’єднувати"
Експерша ракетка світу прокоментувала бан російських та білоруських тенісистів на змаганнях у Великій Британії під час трав'яного сезону

«Я в Раді гравців, тож я не можу повністю відрізати себе [від тенісу]. Цю частину своєї роботи я сприймаю дуже серйозно, - каже Азаренко щодо того, чи залишалась вона осторонь тенісу поки тривав трав’яний сезон. - Я думаю, що люди змарнували велику можливість продемонструвати, наскільки спорт може об’єднувати. Я гадаю, що ми проґавили цей шанс, але, я сподіваюся, ми все ще зможемо показати це».

«Як я з цим впоралась [щодо бану Вімблдону]? Я завжди намагаюся знаходити рішення, не обмежуючись лише собою в цьому випадку, а керуючись тим, що може бути краще, адже я люблю допомагати людям. Мені подобається знаходити вирішення у складних ситуаціях. Я думаю, що було важко, так як це абсолютне ігнорування (невігластво) та недбалість з боку інших сторін. Я думаю, що це було важко переварити, тому що ти приходиш із варіантами, можливостями та своїм серцем, і це зустрічається в основному з «нас-це-не-хвилює»-реакцією.

Але ми всі йдемо далі. Це не змінило мого погляду та мого сприйняття, коли йдеться про допомогу людям, і не зміниться. Я не вірю, що ця частина мене коли-небудь зникне, тому ми просто будемо рухатимемося далі».

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: tennis.com

Фото: Getty Images.
 

Додано admin:  3/08/22 14:45  Переглядів: 2 257   Рейтинг:: 0  
0 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    Vit 4 серпня 2022 16:23
    Завалила б лучше хлебало
        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.