Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Андрій Рубльов: "Я вірю, що теніс може існувати поза політикою, бо це незалежний вид спорту"

Восьма ракетка світу Андрій Рубльов відповів на запитання журналістів про те, чи може теніс бути поза політикою
Андрій Рубльов: "Я вірю, що теніс може існувати поза політикою, бо це незалежний вид спорту"

«Я думаю, що відео, яке ми зробили, було суперпозитивним, – прокоментував Рубльов своє нещодавнє спільне інтерв'ю з Дарією Касаткіною. -Не знаю, майже 90 чи навіть більше відсотків людей писали лише позитивні, справді гарні речі, яких я навіть не очікував.

Досвід був захоплюючий, тому що зараз я думаю, я маю на увазі, я не знаю, тому що я ще дуже молодий і не знаю всю світову історію, але, принаймні, у моєму віці я думаю, що зараз один з найважчих періодів, і я думаю, що важливо використовувати платформу, особливо тенісну платформу для хороших речей, щоб показати, як важливо дбати один про одного, як важливо мати мир у всьому світі. От і все. Немає нічого важливішого за мир і любов у всьому світі».

Запитання: Отже, враховуючи все, що сталося з того часу (як він написав «Ні війні» на камері), у тому числі заборона виступати на Вімблдоні, мені цікаво, чи вірите ви, що теніс може бути платформою для єдності, для позитивних повідомлень, чи ви дійшли висновку, що теніс має бути окремо, просто триматися осторонь політики?

«Звісно, я думаю, що політика завжди була у спорті. Усі це знають. Але я вірю, що об'єднавшись і роблячи добрі справи для світу, теніс може бути... якби теніс став прикладом, можливо, будуть і інші види спорту, і взагалі, можливо, колись спорт може бути без політики.

Очевидно, принаймні я вважаю, що теніс може бути поза політикою, тому що теніс це щось незалежне. Я думаю, що це один із небагатьох видів спорту, який не залежить від інших видів спорту.

У нас є гравці звідусіль. Ми граємо у кожній країні. Немає жодного місця, де б ми не виступали. Ми мандруємо по всьому світу. Не знаю, я думаю, теніс має хороші шанси бути поза політикою, бо, так, у нас є всі нації. У нас є хлопці і дівчата, всі континенти, стільки країн, стільки турнірів на рік, і я думаю, що це вже залежить від людей, які працюють в ATP, WTA, а також від гравців, тому що зрештою потрібно починати із себе. Якщо кожен з нас почне з себе, то, можливо, це здійсниться. Принаймні я в це вірю, так».

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: asapsports.com

Фото: Getty Images.
 

Додано admin:  3/08/22 15:30  Переглядів: 1 546   Рейтинг:: 0  
0 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    James 3 серпня 2022 17:10

    Він хотів прийняти інше громадянство, нехай це і робить. Хоча після такої заяви в Мордорі його розцілують де треба і не треба. І власне повний бан у спорті РФ і РБ стає більше ніж необхідним, а й дуже негайним.

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.