Монреаль. Вавринка програв четвертий матч поспіль, Бруксбі впевнено переміг Бублика

У Канаді стартував турнір серії "Мастерс"

Джек Дрейпер (США) - Уго Гастон (Франція) 6:2, 2:3 перервано через дощ
Роберто Баутіста Агут (Іспанія) - Маркос Гірон (США) 7:6(5), 2:1 перервано через дощ
Алекс де Мінор (Австралія) - Денис Шаповалов (Канада) 7:5, 6:6 перервано через дощ

Більшість матчів першого ігрового дня у Монреалі не вдалося провести через дощ.

Стен Ваврінка зазнав четвертої поразки поспіль (3-8 цього року). Його суперник Еміл Руусуворі вперше вийшов у друге коло канадського "Мастерса" і далі зустрінеться з поляком Губертом Гуркачем, якого переміг минулого тижня у Вашингтоні.

Вперше виступить у другому колі "Мастерса" в Канаді Дженсон Бруксбі, який витратив менше 1,5 години на перемогу над Олександром Бубликом. Суперник американця по другому колу визначається у матчі Роберто Баутісти Агута та Маркоса Гірона.

Додано admin:  9/08/22 07:40  Переглядів: 1 604   Рейтинг:: 0