На турнірі WTA 1000 у Канаді стартував третій ігровий день
Торонто, Канада • 8-14 серпня • хард • $2,527,250
Чинна чемпіонка: Каміла Джорджі (Італія)

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Айла Томлянович (Австралія, Q) 6:1, 6:2
Кароліна Плішкова (Чехія, 14) – Аманда Анісімова (США) 6:1, 6:1
Джессіка Пегула (США, 7) - Ейша Мухаммад (США, Q) 6:2, 7:5
Каміла Джорджі (Італія) - Елізе Мертенс (Бельгія) 6:3, 7:5
Елісон Ріск-Амрітрадж (США) - Олена Остапенко (Латвія, 16) 7:6(2), 0:6, 7:5
Коко Гауфф (США, 10) - Олена Рибакіна (Казахстан) 6:4, 6:7(8), 7:6(3)

Іга Швьонтек повторила свій найкращий результат на канадських кортах, який вона показала три роки тому в Торонто, коли розпочала виступ на турнірі з кваліфікації.

Кароліна Плішкова взяла реванш у Анісімової за поразку минулого тижня в Сан-Хосе та святкувала п'яту перемогу у шести матчах проти американки. У попередньому сезоні чешка обігрувала суперницю в Монреалі та на US Open.

Каміла Джорджі, як і минулого року в Монреалі, перемогла Мертенс із рахунком 6:3, 7:5. За вихід до чвертьфіналу італійка боротиметься з Джессікою Пегулою, якій поступилася у цьому сезоні в Мадриді. Американська тенісистка веде 5-2 у рахунку особистих протистоянь з Джорджі.

Коко Гауфф знадобилося майже три години, щоб обіграти чемпіонку Вімблдону. На тай-брейку другого сету казахстанці вдалося відіграти чотири матчболи.

Додано HomeAlone:  10/08/22 21:49  Переглядів: 1 729   Рейтинг:: 0