Монреаль. Пол врятував матчбол і переміг Алькараса у тригодинному поєдинку, Карреньо Буста та Рууд зустрінуться у третьому колі

Яннік Сіннер (Італія, 7) – Адріан Маннаріно (Франція, Q) 2:6, 6:4, 6:2

Томмі Пол утретє переміг тенісиста топ-5 і вдруге цього року (Зверєв/Індіан-Веллс). Поєдинок проти Карлоса Алькараса тривав 3 години 20 хвилин. На тай-брейку другого сета американець врятував один матчбол. Зазначимо, що іспанець став першим гравцем з 2011 року, після Новака Джоковича, кому вдалося виграти хоча б один сет у 50 матчах поспіль. У третьому колі суперником Пола стане переможець матчу Марін Чиліч – Карен Хачанов.

Пабло Карреньо Буста втретє за три матчі переміг Хольгера Руне. Усі їхні матчі відбулися на різних покрттях - закритий хард, трава, відкритий хард. У третьому колі Карреньо Буста зіграє проти 12-ї ракетки світу Янніка Сіннера, якому поступився цього року на "Мастерсі" у Майамі (загальний рахунок протистояння 1-1).

Додано admin:  10/08/22 22:25  Переглядів: 1 296   Рейтинг:: 0