Монреаль. Кіріос переміг в австралійському протистоянні, Оже-Альяссім вибив Норрі

Монреаль, Канада • 7-14 августа • хард • $5,926,545
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Третє коло

Нік Кіріос (Австралія) – Алекс де Мінор (Австралія) 6:2, 6:3
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 6) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 9) 6:3, 6:4

Нік Кіріос вперше зіграв проти де Мінора. Австралієць виграв п'ятий матч проти співвітчизників у основній сітці турнірів на рівні Туру. Востаннє Кіріос проводив таку зустріч у лютому минулого року в Мельбурні, де обіграв Гаррі Бурш'є. У чвертьфіналі Нік зіграє проти Губерта Гуркача, якому поступився у червні у півфіналі трав'яного турніру ATP 500 у Галле. Австралієць раніше не доходив до чвертьфіналу на канадських "Мастерсах".

Фелікс Оже-Альяссім взяв реванш у Норрі за поразку минулого тижня у півфіналі турніру ATP 250 у Лос-Кабосі та здобув п'яту перемогу над британцем у їхніх шести зустрічах. Цього року канадець обіграв суперника на командному турнірі ATP Cup і в Роттердамі. Оже-Альяссім вчетверте грає на домашньому "Мастерсі" і вперше дійшов до 1/4 фіналу. У п'ятницю Фелікс зустрінеться з Каспером Руудом (1-1 на рівні ATP).

Додано HomeAlone:  12/08/22 02:22  Переглядів: 1 248   Рейтинг:: 0