Торонто. Бенчич розгромила Мугурусу, Плішкова перемогла Саккарі

На турнірі WTA 1000 у Торонто стали відомі чвертьфінальні пари
Торонто, Канада • 8-14 серпня • хард • $2,527,250
Чинна чемпіонка: Каміла Джорджі (Італія)

Третє коло

Белінда Бенчич (Швейцарія, 12) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 8) 6:1, 6:3
Кароліна Плішкова (Чехія, 14) – Марія Саккарі (Греція, 3) 6:1, 6:7(9), 6:3
Чжен Ціньвень (Китай) - Б'янка Андрєєску (Канада) 7:5, 5:7, 6:2

Белінда Бенчич за 63 хвилини розгромила восьму ракетку світу і вийшла вперед у їхньому особистому протистоянні 2-1. Швейцарська тенісистка проведе другий чвертьфінал у Торонто. Нагадаємо, що у 2015 році вона стала чемпіонкою турніру, обігравши у фіналі Симону Халеп. За вихід у півфінал Бенчич зіграє проти Беатріс Аддад-Майї, яка обіграла першу ракетку світу Ігу Швьонтек. Белінда обіграла цьогоріч бразильську тенісистку на турнірі в Сіднеї.

Кароліна Плішкова зрівняла рахунок у протистоянні з Марією Саккарі (2-2) та здобула 37-у перемогу над гравцем топ-10 у кар'єрі (43 поразки). Чешка проведе четвертий чвертьфінал цього турніру, минулого року вона дійшла до фіналу на кортах у Монреалі. Наступною суперницею Плішкової стане китайська тенісистка Чжен Ціньвень, яка вперше зіграє на цій стадії на турнірах WTA 1000.