Пабло Карреньо Буста: "Майбутній фінал стане для мене одним із найважливіших матчів у моїй кар'єрі"

Коментарі іспанського тенісиста після перемоги у півфіналі "Мастерсу" у Монреалі
На шляху до свого першого фіналу на турнірах ATP Masters 1000 Карреньо Буста зумів обіграти британця Деніела Еванса.

"Мені справді було важко після того, як я не реалізував матчбол у другому сеті. На старті третьої партії я почувався трохи втомленим. То був важкий момент. Але я був налаштований позитивно, це допомогло мені продовжувати далі. Після цього я зміг зробити брейк, я заграв активніше. Це було дуже важливо не лише у цьому матчі, а й у решті цього тижня.

Сьогодні я мав важливий матч, я боровся за свій перший фінал на "Мастерсі". Це дуже значуще досягнення для мене. Ймовірно, це буде один з найважливіших матчів у моїй кар'єрі на даний момент. Раніше я двічі був у півфіналах, 4-5 років тому. Тож для моєї впевненості у собі це дуже важливо. Мені здається, що цього року я не показую свій найкращий теніс, тим важливіший мій результат тут. Намагатимуся зіграти якнайкраще і виграти.

Із Гуркачем у нас завжди важкі матчі. Минулого року ми зустрічалися у фіналі у Метці, у нас були тай-брейки. Дуже важко приймати його подачу, тому що він подає неймовірно. І цього тижня зокрема. Не знаю, мені потрібно бути дуже акуратним у своїй грі, намагатися чинити тиск на його геймах, виявити терпіння, щоб зіграти один із найкращих матчів у своїй кар'єрі".

Джерело: btu.org.ua

Додано HomeAlone:  14/08/22 13:30  Переглядів: 1 193   Рейтинг:: 0