Цинциннаті, США • 14-21 серпня • хард • $6,280,880
Чинний чемпіон: Олександр Зверєв (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікаціяодинний розрядпарний розряд

Тейлор Фрітц (США, 11) - Нік Кіріос (Австралія) 6:3, 6:2
Стефанос Циципас (Греція, 4) - Філіп Країнович (Сербія) 6:3, 6:4
Себастьян Корда (США, WC) - Френсіс Тіафо (США) 4:6, 6:1, 6:4
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 15) - Маркос Гірон (США, Q) 6:3, 6:3
Борна Чорич (Хорватія, PR) - Рафаель Надаль (Іспанія, 2) 7:6 (9), 4:6, 6:3

Борна Чорич вийшов уперед у протистоянні з Рафаелем Надалем (3-2), обігравши іспанця у тригодинному поєдинку. Перемога над третьою ракеткою світу стала 10-ю для хорвата в матчах з гравцями топ-10 і першою з 2020 року, коли він обіграв Домініка Тіма на АТP Cup. Чорич уперше зіграє у 1/8 фіналу на "Мастерсах" з 2019 року, а в Цинциннаті вперше з 2016 року. Тоді він у третьому колі переміг Рафаеля Надаля. За вихід до чвертьфіналу хорват зіграє проти ще одного іспанського тенісиста – Роберто Баутіста Агута. Це буде їхня восьма зустріч на тенісному корті, іспанець лідирує 4-3, але два останні матчі у 2018 році виграв Чорич.

Нагадаємо, що Рафаель Надаль зіграв свій перший матч після травми м'язів преса, яку він отримав на Вімблдоні та пропустив півфінальний матч проти Ніка Кіріоса. Поразка від 152-ї ракетки світу Чорича стала для Надаля першою з канадського "Мастерса" 2017 року, коли він поступився гравцеві, який не входить до топ-100 (тоді він програв Денису Шаповалову).

Тейлор Фрітц за 50 хвилин переміг фіналіста Вімблдону Ніка Кіріоса і вперше зіграє у третьому колі "Мастерса" в Цинциннаті. Наступним суперником американця стане восьма ракетка світу Андрій Рубльов, якого Фріц переміг цього року на "Мастерсі" в Індіан-Веллс (загальний рахунок їхнього протистояння 3-2 на користь американця).

Себастьян Корда вперше за чотири матчі переміг свого співвітчизника Френсіса Тіафо та дебютує у третьому колі цього турніру. Далі Корда проведе ще одне дербі, проти Джона Існера, у якого виграв обидва очні поєдинки.