Цинциннаті. Фрітц переміг восьму ракетку світу, Циципас третій рік поспіль зіграє у чвертьфіналі турніру

На "Мастерсі" у Цинциннаті стартували матчі третього кола
Western & Southern Open - ATP Masters 1000
Цинциннаті, США • 14-21 серпня • хард • $6,280,880
Чинний чемпіон: Олександр Зверєв (Німеччина)

Третє коло

Данило Медведєв (-, 1) - Денис Шаповалов (Канада) 7:5, 7:5
Тейлор Фрітц (США, 11) - Андрій Рубльов (-, 6) 6:7(4), 6:2, 7:5
Стефанос Циципас (Греція, 4) - Дієго Шварцман (Аргентина, 13) 6:3, 6:3

Тейлор Фрітц вдруге цього року переміг Андрія Рубльова і зміцнив свою перевагу в їхньому протистоянні (4-2). Американець втретє цього року обіграв тенісиста топ-10 (за кар'єру 12-25). Фрітц вперше зіграє у чвертьфіналі в Цинциннаті і вже вп'яте виступить на цій стадії на "Мастерсах". Свій наступний матч Тейлор проведе проти першої ракетки світу Данила Медведєва, з яким він раніше не грав. Рубльов після цієї поразки вперше з жовтня 2020 року залишить топ-10 світового рейтингу.

Стефанос Циципас здобув третю перемогу у п'ятому матчі проти Дієго Шварцмана. Грек третій рік поспіль гратиме у чвертьфіналі "Мастерсу" у Цинциннаті. За вихід у півфінал Циципас зіграє проти переможця американського дербі Джон Існер – Себастьян Корда.