Світовий теніс / WTA

Цинциннаті. Пегула зупинила Радукану, Томлянович уперше зіграє у чвертьфіналі турніру WTA 1000

Аріна Соболенко (-, 6) - Шелбі Роджерс (США, WC) 6:4, 6:7(2), 6:4

Айла Томлянович зрівняла рахунок у протистоянні з Веронікою Кудерметовою (2-2), обігравши її другий тиждень поспіль. Австралійська тенісистка вперше зіграє у чвертьфіналі на турнірах WTA 1000 та зустрінеться з екс-другою ракеткою світу Петрою Квітовою, з якою раніше не грала.

Джессіка Пегула зупинила Емму Радукану, яка у попередніх двох раундах перемогла Серену Вільямс та Вікторію Азаренко. Британка боролася за свою першу перемогу у матчах із гравцем топ-10. Пегула вчетверте в сезоні зіграє у чвертьфіналі на турнірі WTA 1000 - вона здобула перемоги на цій стадії в Маямі, Мадриді та Торонто. За вихід до півфіналу американка гратиме проти Каролін Гарсії, якої програла цього року у Сіднеї (загальний рахунок протистояння 2-1 на користь Пегули).