Світовий теніс / ITF

15-річна чеська тенісистка виграла п'ятий титул ITF у сезоні, не програвши жодного гейму у фіналі

Бренда Фругвіртова стала чемпіонкою турніру ITF W25 в Угорщині
У фіналі змагань у Модьорді чеська тенісистка, яка посідає 318-е місце в рейтингу WTA, розгромила з рахунком 6:0, 6:0 німкеню Луїзу Майєр-ауф-дер-Хайде (№527 WTA).

15-річна Бренда Фругвіртова після поразки в першому колі юніорського Ролан Гаррос видала серію з 15 перемог поспіль на професійних турнірах, здобувши титули на трьох поспіль змаганнях ITF W25 у Клостерсі, Дандерюді та Модьорді. За час цієї серії Фругвіртова програла лише один сет. Загалом цього року юна чешка виграла вже п'ять турнірів ITF W25.

Нагадаємо, що на початку лютого Фругвіртова пройшла кваліфікацію на турнірі WTA 250 у Гвадалахарі, але в першому колі основної сітки поступилася екс-третій ракетці світу Слоан Стівенс, яка у підсумку стала чемпіонкою змагань.

За тиждень чеська тенісистка може дебютувати у топ-250 світового рейтингу. Наразі Фругвіртова наймолодша тенісистка у топ-400 рейтингу WTA.

Додано admin:  21/08/22 19:40  Переглядів: 1 849   Рейтинг:: 0