Марк Андреа Хюслер (Швейцарія, Q) - Мікаель Імер (Швеція, WC) 6:4, 6:4
Джейсон Кублер (Австралія, Q) - Квон Сун Ву (Південна Корея) 7:5, 6:2
Ласло Джере (Сербія) - Жуан Соуза (Португалія, 16) 4:6, 6:3, 7:6(5)
Стів Джонсон (США) - Педро Мартінес (Іспанія, 12) 7:6 (2), 6:2
Рішар Гаске (Франція) – Лоренцо Музетті (Італія, 5) 7:6(5), 4:6, 6:1
Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 8) – Джон Міллман (Австралія) 6:4, 6:4
Адріан Маннаріно (Франція) – Еміл Руусувуорі (Фінляндія, 9) 6:4, 6:1
Лоренцо Сонего (Італія, 14) - Алехандро Табіло (Чилі) 7:5, 6:1
Стів Джонсон (США) - Джеймс Дакворт (Австралія) 6:3, 6:3
Тьягу Монтейру (Бразилія) - Ніколоз Басілашвілі (Грузія, 6) 6:4, 6:1
Кайл Едмунд (Великобританія, PR) - Бенжамен Бонзі (Франція, 10) 6:4, 7:6(5)
Жауме Мунар (Іспанія, 15) - Чзен Чжуньсінь (Китайський Тайбей) 6:3, 6:4
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 2) - Таллон Грикспор (Нідерланди, LL) 7:6(5), 6:3

Домінік Тім втретє за сім матчів та вперше 2017 року переміг Григора Димитрова. У першому сеті австрієць отримав 18-у в кар'єрі "бублик" і другу поспіль у матчах з Григором Димитровим. У другій партії болгарин знявся, пославшись на погане самопочуття. Суперником Домініка Тіма у третьому колі стане британець Джек Дрейпер, який переміг італійця Фабіо Фоніні.

Ботік ван де Зандсхулп вдруге за три матчі переміг свого співвітчизника Таллона Грикспора. Після виходу в четверте коло Вімблдону ван де Зандсхулп на чотирьох турнірах поспіль не зміг виграти два матчі поспіль. У третьому колі суперником другого сіяного стане іспанець Жауме Мунар, якому нідерландець програв у 2020 році на ґрунтовому "челенджері".