На турнірі WTA 250 у Канаді завершилися всі матчі другого кола
Гранбі, Канада • 21-27 серпня • хард • $251,750

Дар'я Касаткіна (-, 1/WC) - Магдалена Френх (Польща) 6:3, 6:2
Нурія Паррісас Діас (Іспанія, 5) - Гарріет Дарт (Велика Британія) 6:2, 6:4
Тетяна Марія (Німеччина) – Анна Бондар (Угорщина, 4) 6:3, 6:2
Діан Паррі (Франція) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія, 8) 6:3, 7:6(1)
Марта Костюк (Україна, 10) – Марина Стакушич (Канада, Q) 6:7(3), 6:4, 6:1
Ребекка Маріно (Канада) - Жасмін Паоліні (Італія, 3) 4:6, 6:1, 6:2
Ван Сіюй (Китай) - Каденс Брейс (Канада, Q) 7:6(4), 6:1
Дар'я Севілл (Австралія, 9) - Кетрін Себов (Канада, WC) 6:1, 6:0

Ребекка Маріно зрівняла рахунок у протистоянні з Жасмін Паоліні (1-1) і вдруге в сезоні зіграє у чвертьфіналі на турнірі WTA (Вашингтон). Загалом для канадської тенісистки це буде шостий чвертьфінал на рівні WTA та четвертий у Канаді. Маріно лише один раз проходила раніше цю стадію – у Мемфісі у 2011 році. Суперницею канадської тенісистки буде українка Марта Костюк. Це буде їхня перша зустріч на тенісному корті.

Дар'я Севілл розгромила Кетрін Себов та проведе четвертий чвертьфінал у сезоні. Екс-20-та ракетка світу цього року програла на цій стадії у Гвадалахарі та Маямі та пройшла у півфінал у Вашингтоні. Суперницею австралійки буде китайська тенісистка Ван Сіюй.