Вінстон-Сейлем. Маннаріно виграв другий титул ATP, Ебден та Маррей - чемпіони у парному розряді

На турнірі АТР 250 у США було зіграно вирішальні поєдинки в одиночному та парному розрядах
Winston-Salem Open - ATP 250
Уінстон-Сейлем, США • 21-27 серпня • хард • $731,935

Фінал
Адріан Маннаріно (Франція) - Ласло Дьєре (Сербія) 7:6(1), 6:4

34-річний француз зіграв 11-й фінал на рівні АТР та виграв другий титул. Маннаріно вперше з 2020 року дійшов до вирішального матчу, а свій єдиний успіх він святкував у 2019 році на змаганнях у Хертогенобосі на траві. Перемога в Уінстон-Сейлемі дозволить французькому тенісисту повернутися до топ-50 світового рейтингу, на 45-у позицію (+20).

Серб зіграв свій перший фінал на харді та четвертий у кар'єрі, в якому боровся за третій титул АТР. Новий ігровий тиждень Дьєре розпочне на 64-му рядку рейтингу АТР (+25).

Парний титул у Уїнстон-Сейлемі виграли треті сіяні Меттью Ебден (Австралія) / Джеймі Маррей (Великобританія), які обіграли у фіналі Х'юго Ніса з Монако та поляка Ян Зелінскі: 6:4, 6:2.

Ебден та Маррей вперше зіграли разом. Для австралійця це сьомий титул на рівні АТР, а британський тенісист - 27-ма перемога. Нагадаємо, що цього року Меттью Ебден разом зі своїм співвітчизником Максом Перселлом виграв Вімблдон і турнір АТР 250 у Х'юстоні. Джеймі Маррей святкував перший успіх цього сезону.