Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Три тенісисти, які не входять до топ-200 світового рейтингу, виграли дебютні титули

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, які проходили минулого тижня

Les Championnats Banque Nationale de Granby - ATP Challenger Tour 80
Гранбі, Канада • 22-28 серпня • хард • $53,120
Сітки турніру: основна / парна / кваліфікація

ФІНАЛ
[WC] Габріель Діалло (Канада, 518) - [6] Шан Цзюньчен (Китай, 246) 7:5, 7:6(5)
20-річний Габріель Діалло виграв перший "челенджер" у кар'єрі і свій другий професійний титул цього року. Канадський тенісист під час турніру обіграв трьох сіяних суперників і програв два сети. Для Діалло це був п'ятий "челленджер", де він зіграв в основній сітці. Габріель став наймолодшим канадським чемпіоном "челенджеру" після Фелікса Оже-Альясіма, який виграв титул у Ташкенті у 2018 році. Перемога в Гранбі принесла канадцю $7,200 призових та 80 рейтингових очок. У світовій класифікації він піднявся на рекордне для себе 335 місце (+183).

Srpska Open - ATP Challenger Tour 80
Баня-Лука, Боснія та Герцеговина • 22-28 серпня • ґрунт • €45,730

ФІНАЛ
[2] Фабіан Марожан (Угорщина, 239) - [3/WC] Дамір Джумхур (Боснія та Герцеговина, 226) 6:2, 6:1

22-річний Фабіан Марожан вперше виграв титул ATP Challenger Tour, зігравши свій дебютний фінал на турнірах цієї категорії. Перемога в Баня-Луці принесла угорському тенісистові €6,190 призових та 80 рейтингових очок. Новий ігровий тиждень він починає на рекордному для себе 185-му рядку рейтингу АТР (+54).

Bangkok Open 1 - ATP Challenger Tour 50
Нонтхабурі, Таїланд • 22-28 серпня • хард • $37,520

ФІНАЛ
[Q] Валентин Вашро (Монако, 344) - Лі Хоанг Нам (В'єтнам, 328) 6:3, 7:6(4)

23-річний Валентин Вашро виграв дебютний турнір серії "челенджер", вперше зігравши у фіналі. Тенісист із Монако лише вчетверте зіграв в основній сітці на "челенджері" і став другим представником своєї країни після Жана-Рене Ліснара (2004), який виграв титул на змаганнях цієї категорії. Під час турніру Вашро обіграв двох сіяних гравців і програв лише один сет. Перемога в Таїланді принесла Валентину $5,150 призових та 50 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він розташовується на 271 позиції (+73), що є його новим особистим рекордом.

Нагадаємо, що ще один "челенджер" минулого ігрового тижня, який проходив у Празі, виграв українець Олексій Крутих.

Додано admin:  29/08/22 12:00  Переглядів: 1 146   Рейтинг:: 0