Світовий теніс / US Open

US Open. Маррей і Рууд виграли у трьох сетах, ван Рейтховен здійснив камбек з 0-2

Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) - Йосіхіто Нісіока (Японія) 6:3, 7:5, 6:3
Мартон Фучович (Угорщина) - Максим Крессі (США, 30) 6:7 ​​(4), 7:5, 5:1 (відмова)
Енді Маррей (Велика Британія) - Франсіско Серундоло (Аргентина, 24) 7:5, 6:3, 6:3
Еміліо Нава (США, WC) - Джон Міллман (Австралія) 7:6(7), 4:6, 7:6(4), 1:6, 6:1
Маттео Берреттіні (Італія, 13) - Ніколас Яррі (Чилі, Q) 6:2, 6:3, 6:3
Томмі Пол (США, 29) - Бернабе Сапата Міральєс (Іспанія) 4:6, 6:3, 2:6, 6:0, 7:5
Себастьян Корда (США) - Факундо Баньїс (Аргентина) 5:7, 7:6(3), 7:5, 6:1
Тім ван Рейтховен (Нідерланди) - Чжан Чжичжень (Китай, Q) 3:6, 6:7(4), 7:6(9), 6:1, 6:4
Каспер Рууд (Норвегія, 5) - Кайл Едмунд (Велика Британія, PR) 6:3, 7:5, 6:2

У Ібін (№174 ATP) став першим китайським гравцем, який виграв матч в основі US Open та здобув 14-ту перемогу поспіль. Перед турніром у Нью-Йорку У Ібін переміг на "челенджерах" у Роумі та Індіанаполісі. Китайський тенісист вперше обіграв суперника, який входить до топ-50 рейтингу.

Джей-Джей Вульф (№87 ATP) здобув першу перемогу над гравцем із топ-20 і взяв реванш у Баутісти Агута за поразку в березні на "Мастерсі" в Індіан-Веллс. Вульф перервав серію із трьох поразок.

Еміліо Нава (№203 ATP) святкував першу перемогу в основній сітці турніру Великого Шолому. Американець вдруге грає на цьому рівні. Минулого сезону йому також була надана wild card в основу US Open. Далі Нава зіграє з Енді Марреєм.

Тім ван Рейтховен відіграв сім матчболів у матчі з Чжан Чжичженем, програючи 0-2 по сетах. У цьому сезоні тенісисти зустрічалися на "челенджері" у Форлі і там також був сильніший нідерландець. Ван Рейтховен вперше грає на US Open.

Додано HomeAlone:  29/08/22 22:26  Переглядів: 1 895   Рейтинг:: 0