Коко Гауфф (США, 12) – Леолія Жанжан (Франція, Q) 6:2, 6:3
Беатріс Аддад Майя (Бразилія, 15) - Ана Конюх (Хорватія) 6:0, 6:0
Б'янка Андреєску (Канада) - Армоні Тан (Франція, WC) 6:0, 3:6, 6:1
Анна Калінська (-) - Ребекка Петерсон (Швеція) 6:4, 6:3
Каролін Гарсія (Франція, 17) - Камілла Рахімова (-, LL) 6:2, 6:4
Елісон Ріск-Амрітрадж (США, 29) - Елеана Юй (США, WC) 6:2, 6:4
Каміла Осоріо (Колумбія) - Енн Лі (США) 1:6, 6:3, 6:1
Марія Саккарі (Греція, 3) – Тат'яна Марія (Німеччина) 6:4, 3:6, 6:0
Елізабет Мандлік (США, WC) - Тамара Зіданшек (Словенія) 5:7, 7:6(3), 6:4
Вероніка Кудерметова (-, 18) - Донна Векич (Хорватія) 7:5, 6:3
Марина Заневська (Бельгія) - Коко Вандевей (США, WC) 6:1, 7:5
Далма Галфі (Угорщина) - Нурія Паррісас Діас (Іспанія) 6:4, 6:3

Беатріс Аддад Майя вперше з 2017 року грає в основі US Open та записала до свого активу першу перемогу. Далі бразилійка зустрінеться з Б'янкою Андреєску, яку обігрувала майже шість років тому на турнірі ITF у США.

Марія Саккарі зрівняла рахунок у протистояннях з Марією (2-2), якій поступилася в червні у третьому колі Вімблдону. На старті сезону вона обіграла німкеню на Australian Open.

Елізабет Мандлік (№144) провела перший матч в основній сітці турніру Великого Шолому та втретє обіграла суперницю з топ-100. Цього місяця американці вдалося перемогти Жиль Тайхманн (№21) та Елісон Ріск-Амрітрадж (№33) у Сан-Хосе. Нагадаємо, Мандлік - донька чотириразової чемпіонки турнірів Великого Шолому (три в одиночному розряді) Гани Мандлікової.

Марина Заневська грає в основній сітці US Open вдруге (у 2014 році пройшла через кваліфікацію) та святкувала першу перемогу. Бельгійка перервала серію з трьох поразок і виграла шостий із дванадцяти матчів на харді у цьому сезоні.

Додано HomeAlone:  30/08/22 00:04  Переглядів: 1 597   Рейтинг:: 0