На Відкритому чемпіонаті США відбувається другий ігровий день
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Григор Димитров (Болгарія, 17) - Стів Джонсон (США) 6:3, 6:2, 6:2
Брендон Накашіма (США) - Павло Котов (-, Q) 7:6(4), 6:2, 6:2
Джеймс Дакворт (Австралія) - Крістофер О'Коннелл (Австралія) 4:6, 7:6(0), 6:2, 6:3
Деніел Еванс (Велика Британія, 20) - Іржі Весели (Чехія) 6:4, 6:1, 6:1
Федеріко Коріа (Аргентина) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 7:5, 6:4, 6:3
Карлос Алькарас (Іспанія, 3) - Себастіан Баєс (Аргентина) 7:5, 7:5, 2:0 (відмова)
Кемерон Норрі (Велика Британія, 7) - Бенуа Пер (Франція) 6:0, 7:6(1), 6:0
Жуан Соуза (Португалія) - Маккензі Макдональд (США) 1:6, 7:6(4), 7:6(4), 6:3
Джон Існер (США) - Федеріко Дельбоніс (Аргентина, Q) 6:3, 6:1, 7:5
Хольгер Руне (Данія, 28) - Петер Гойовчик (Німеччина) 6:2, 6:4, 7:6(5)
Квон Сун Ву (Південна Корея) - Фернандо Вердаско (Іспанія, LL) 6:2, 6:7(4), 6:3, 6:3
Міомір Кецманович (Сербія, 32) - Лернер Тьєн (США, WC) 3:6, 6:1, 6:3, 6:3
Рішар Гаске (Франція) - Таро Даніель (Японія) 6:4, 6:7(1), 6:2, 6:2

Григор Димитров провів дев'яту зустріч з Джонсоном і здобув шосту перемогу. У червні болгарин не зміг дограти матч проти американця на старті Вімблдону. Димитров виграв третій із семи зіграних матчів на північноамериканських кортах і перервав серію з трьох поразок поспіль.

Джеймс Дакворт вперше з 2016 року святкував перемогу в основі US Open, коли показав свій найкращий результат тут, вийшовши у друге коло. Наступним суперником австралійця стане Деніел Еванс, який зрівняв рахунок у особистих зустрічах із Весели (1-1).

Жуан Соуза вчетверте у сезоні зіграв проти Макдональда і здобув другу перемогу, скоротивши розрив у рахунку очних протистоянь (2-3). Цього року португалець програвав американському тенісистові на ґрунті в Мадриді та на траві на Мальорці та переміг суперника на ґрунті в Римі. Востаннє Соуза виходив до другого кола US Open у 2018 році (дійшов до 1/8 фіналу).

Хольгер Руне святкував дебютну перемогу в основній сітці US Open. Минулого сезону данець розпочинав виступ на турнірі з кваліфікації і потім програв у першому колі майбутньому фіналісту Новаку Джоковичу. Далі Руне вперше зустрінеться із Джоном Існером.

Додано HomeAlone:  30/08/22 23:26  Переглядів: 1 724   Рейтинг:: 0