На Відкритому чемпіонаті США стартував четвертий ігровий день
Чинна чемпіонка: Емма Радукану (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Слоан Стівенс (США) 6:3, 6:2
Лорен Девіс (США) - Катерина Александрова (-, 28) 0:6, 6:4, 7:6(5)
Петра Квітова (Чехія, 21) - Ангеліна Калініна (Україна) відмова
Джессіка Пегула (США, 8) - Олександра Саснович (-) 6:4, 6:4
Вікторія Азаренко (-, 26) - Марта Костюк (Україна) 6:2, 6:3
Белінда Бенчич (Швейцарія, 13) - Сорана Кирстя (Румунія) 3:6, 7:5, 6:2

Іга Швьонтек святкувала другу перемогу у матчах проти Стівенс. У серпні полька обіграла американську тенісистку у другому колі на турнірі WTA 1000 у Цинциннаті. Швьонтек третій рік поспіль виходить до третього кола US Open. Минулого сезону вона показала тут свій найкращий результат, дійшовши до четвертого раунду.

Лорен Девіс (№105) вперше за три зустрічі обіграла Александрову і взяла у неї реванш за поразку у попередньому місяці на турнірі WTA 250 у Клівленді. Американка записала до свого активу третю перемогу над суперницею з топ-40 цього сезону. Девіс вдесяте виступає в основі домашнього "Шолому" і вперше пробилася у третє коло.

Белінда Бенчич провела третю зустріч з Кирстею, здобувши першу перемогу. У другому сеті швейцарці вдалося відігратися з рахунку 3:5. Минулого місяця Бенчич програла румунській тенісистці на турнірі WTA 1000 у Цинциннаті.

Додано HomeAlone:  1/09/22 20:50  Переглядів: 1 935   Рейтинг:: 0