У жіночій сітці американського "мейджора" завершилися матчі третього кола
Чинна чемпіонка: Емма Радукану (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Лорен Девіс (США) 6:3, 6:4
Юле Німаєр (Німеччина) - Чжен Циньвень (Китай) 6:4, 7:6(5)
Вікторія Азаренко (-, 26) - Петра Мартич (Хорватія) 6:3, 6:0
Кароліна Плішкова (Чехія, 22) - Белінда Бенчич (Швейцарія, 13) 5:7, 6:4, 6:3
Даніель Коллінс (США, 19) - Алізе Корне (Франція) 6:4, 7:6(9)
Арина Соболенко (-, 6) - Клара Бурель (Франція, Q) 6:0, 6:2

Іга Швьонтек повторила свій найкращий результат на US Open, дійшовши до четвертого кола минулого року. Полька зустрінеться з Юле Німаєр, яка вперше грає в основі турніру у США. Нагадаємо, цього сезону німкеня зіграла у чвертьфіналі Вімблдону.

Кароліна Плішкова зрівняла рахунок у особистих зустрічах із Бенчич (1-1). У 2019 році вона програла швейцарці на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс. Чеська тенісистка вшосте за останні сім років зіграє у другому тижні US Open і стане суперницею Вікторії Азаренко, з якою зустрічалася вісім разів і здобула чотири перемоги.

Даніель Коллінс святкувала другу перемогу над Алізе Корне у цьому році (1/4 фіналу Australian Open) і вперше вийшла до четвертого кола на домашньому "Шоломі". Американка зіграє проти Арини Соболенко, програвши їй у всіх трьох попередніх зустрічах, у тому числі двічі на US Open (2018 - 1 коло, 2021 - 3 коло).