US Open. Квітова та Пегула посперечаються за вихід до чвертьфіналу

На турнірі в США стартував шостий ігровий день
Чинна чемпіонка: Емма Радукану (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Петра Квітова (Чехія, 21) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 9) 5:7, 6:3, 7:6(10)
Джессіка Пегула (США, 8) - Юань Юе (Китай, Q) 6:2, 6:7(6), 6:0

Петра Квітова (№21) понад дві з половиною години боролася за вихід до 1/8 фіналу. У вирішальному сеті чешка поступалася з рахунком 2:5 і відіграла два матчболи перед тай-брейком. Квітова здобула шосту перемогу поспіль у семи зустрічах із Мугурусою. У попередньому сезоні тенісистки зустрічалися у фіналі турніру WTA 500 у Досі. Петра втретє у цьому році обіграла суперницю із топ-10.

Джессіка Пегула (№8) перервала переможну серію Юань Юе, яка виграла у Нью-Йорку п'ять матчів, і вперше вийшла до четвертого кола US Open. Раніше американка тричі грала на цій стадії інших "Шоломів": Australian Open (2021, 2022 - чвертьфінал), Ролан Гаррос (2022 - чвертьфінал).

Квітова та Пегула раніше зустрічалися двічі: у 2020 році чешка обіграла американську тенісистку у третьому колі US Open, а минулого сезону Петра виграла у півфіналі турніру WTA 500 у Досі.

Додано HomeAlone:  3/09/22 21:21  Переглядів: 2 522   Рейтинг:: 0