US Open. Жабер та Томлянович зустрінуться у чвертьфіналі

У жіночій сітці турніру в США відома друга чвертьфінальна пара
Чинна чемпіонка: Емма Радукану (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло

Онс Жабер (Туніс, 5) - Вероніка Кудерметова (-, 18) 7:6(1), 6:4
Айла Томлянович (Австралія) - Людмила Самсонова (-) 7:6(8), 6:1

Онс Жабер у першому сеті відігралася з рахунку 2:5 і взяла реванш у Кудерметової за поразку в Сан-Хосе. Туніска здобула першу перемогу у чотирьох протистояннях із суперницею. Онс проведе четвертий чвертьфінал на турнірах Великого Шолому та перший на US Open. Нагадаємо, цього року вона дійшла до фіналу на Вімблдоні.

Айла Томлянович відіграла сім сетболів у першому сеті, програючи до цього з рахунком 2:5. Австралійка вийшла вперед у особистих зустрічах із Самсоновою (2-1). Минулого місяця вона поступилася суперниці на турнірі у Вашингтоні. За попередні вісім виступів Айла на US Open не виходила до 1/4 фіналу, проте двічі грала на цій стадії на Вімблдоні (2021, 2022).

Жабер та Томлянович вдруге зіграють одна проти одної на рівні основного туру. У травні цього року туніська тенісистка обіграла представницю Австралії у другому колі ґрунтового турніру WTA 1000 у Римі.

Додано HomeAlone:  5/09/22 09:01  Переглядів: 1 916   Рейтинг:: 0