US Open. Сіннер обіграв Накашіму, Тіафо стане суперником Надаля

Підсумки матчів суботи у чоловічій сітці Відкритого чемпіонату США
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Ілля Івашко (-) - Лоренцо Музетті (Італія, 26) 6:4, 3:6, 6:2, 6:3
Яннік Сіннер (Італія, 11) - Брендон Накашіма (США) 3:6, 6:1, 6:4, 6:2
Марін Чилич (Хорватія, 15) - Деніел Еванс (Велика Британія, 20) 7:6 (11), 6:7 (3), 6:2, 7:5
Андрій Рубльов (-, 9) - Денис Шаповалов (Канада, 19) 6:4, 2:6, 6:7(3), 6:4, 7:6(7)
Френсіс Тіафо (США, 22) - Дієго Шварцман (Аргентина, 14) 7:6(7), 6:4, 6:4
Рафаель Надаль (Іспанія, 2) - Рішар Гаске (Франція) 6:0, 6:1, 7:5

Яннік Сіннер на четвертому поспіль "Шоломі" цього сезону зіграє на другому ігровому тижні. Наступним суперником італійця стане Ілля Івашко, з яким він зустрінеться вперше.

Марін Чилич взяв реванш у Еванса за поразку у 2017 році у другому колі Australian Open. Далі хорват зіграє проти Карлоса Алькараса, якому двічі програвав у цьому сезоні на "Мастерсах" у Маямі та Цинциннаті.

Френсіс Тіафо зрівняв рахунок у особистих зустрічах зі Шварцманом (2-2) і третій сезон поспіль вийшов до 1/8 фіналу US Open. За вихід до чвертьфіналу американець боротиметься з Рафаелем Надалем. Іспанець виграв у двох попередніх матчах проти Тіафо. Зазначимо, Надаль вперше з 2019 року грає на US Open, коли виграв тут титул.