Світовий теніс / US Open

US Open. Берреттіні виграв п'ятисетовий матч проти Давидовича Фокіни і вийшов до 1/4 фіналу

Маттео Берреттіні продовжує боротьбу за титул на Відкритому чемпіонаті США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 29 серпня - 11 вересня • хард • $24,443,600
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Маттео Берреттіні (Італія, 13) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 3:6, 7:6(2), 6:3, 4:6, 6:2

Італійський тенісист взяв реванш у представника Іспанії за поразку у 2021 році на ґрунтовому "Мастерсі" в Монте-Карло та втретє за останні чотири роки вийшов до чвертьфіналу US Open. У попередньому сезоні Берреттіні поступився на цій стадії майбутньому чемпіонку Новаку Джоковичу, а у 2019 році дійшов до півфіналу, також програвши переможцю турніру Рафаелю Надалю.

Загалом для Маттео це буде шостий чвертьфінал на турнірах Великого Шолому. Він по одному разу грав на цій стадії на Australian Open (2022), Ролан Гаррос (2021 - 1/2 фіналу) та Вімблдоні (2021 - фінал).

Наступний суперник Берреттіні дізнається за підсумками протистояння "лакі-лузера" Корентена Муте та п'ятого сіяного Каспера Рууда.