Світовий теніс / US Open

Маттео Берреттіні: "У п'ятому сеті я почував себе добре, у мене був запас енергії"

Італійський тенісист прокоментував свою перемогу у четвертому колі Відкритого чемпіонату США
Маттео Берреттіні у п'ятисетовому матчі здобув перемогу над Алехандро Давидовичем-Фокіною.

- Що ж, це був справді важкий матч. Я програвав із сетом і брейком, Давидович-Фокіна в той момент показував дуже гарний рівень тенісу. Мені не здавалося, що я граю погано, просто він грав краще. Я продовжував вірити у свою гру, у свої удари. У другому сеті я зміг виграти на тай-брейку і, на мою думку, це і був вирішальний момент матчу. Відігратися з 0-2 по сетах було б важче. А так, звичайно, була боротьба, були спади в грі, сьогодні було дуже волого, я сильно пітнів. Але в п'ятому сеті я почувався добре насправді. Мав запас енергії. На жаль, він трохи травмувався. Ніхто не хоче закінчувати матч на такій ноті. Але тоді я вже вів із брейком, тож у будь-якому разі відчував, що ініціатива переходить у мої руки.

Якщо говорити про наступний матч проти Каспера Рууда, звісно, це буде чудовий поєдинок. Ми добре знаємо одне одного. У нас схожий стиль тенісу, нам подобається розігрувати м'ячі, забігати під форхенд, надавати м'ячам велике обертання та діяти активно. Ключ до перемоги – це грати агресивніше, ніж він (посміхається). Намагатимуся змусити його побігати, щоб при цьому самому бігати поменше. Я знаю, що головне – це показувати активний теніс, використовувати свої сильні сторони, мою подачу та, очевидно, мій форхенд. Місяць тому ми грали один з одним. Звичайно, той матч був на ґрунті і це зовсім інші умови. Наші матчі завжди були важкими.

Наскільки важко я перехворів на ковід і чи відчуваю я, що правило на Вімблдоні (про необхідність знятися через позитивний результат тесту) було справедливим? Я був хворий. У мене була дуже висока температура. Я почувався так, ніби всі мої кістки зламані (усміхається). Тобто так, я здав тест, і я вважав, що це правильний крок (організаторів), адже я мав симптоми. Для мене це дуже емоційна тема. На щастя, з моїх близьких ніхто не помер через ковід, слава Богу, однак у мене є друзі, які втратили когось, хто захворів. Тому я чуйно реагую, коли йдеться про це. Отже, я відразу знав, що якщо тест буде позитивним, я знімаюся з турніру. Це було важко, звичайно. Навіть якби мене не тестували, знятися з турніру – це було правильне рішення. Мені знадобилося 2-3 тижні, щоб повернутися у форму. Навіть не знаю, що зі мною було б, якби я спробував зіграти. Думаю, я отримав би кілька надривів (м'язової тканини) тощо. Тому я вважаю, що все зробив правильно. Очевидно, тепер я маю додаткову мотивацію, щоб добре виступати. Це важкий рік для мене. Операція, ковід… Але я знову тут, я здоровий і з нетерпінням чекаю, коли зіграю у чвертьфіналі.

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  5/09/22 16:10  Переглядів: 1 593   Рейтинг:: 0