Світовий теніс / US Open

Третій рік поспіль US Open виграє тенісист, який раніше не мав титулів Grand Slam

У чвертьфіналі Відкритого чемпіонату США зіграють тенісисти, які раніше не вигравали титули на "мейджорах"
За вихід до півфіналу US Open боротимуться:

[23] Нік Кіріос (Австралія) - [27] Карен Хачанов (-)
[13] Маттео Берреттіні (Італія) - [5] Каспер Рууд (Норвегія)
[11] Яннік Сіннер (Італія) - [3] Карлос Алькарас (Іспанія)
[9] Андрій Рубльов (-) - [22] Френсіс Тіафо (США)

З восьми гравців, що залишилися в сітці, троє раніше грали у фіналі турніру Великого Шолома:
- Маттео Берреттіні минулого року програв Новаку Джоковичу на Вімблдоні
- Каспер Рууд поступився Рафаелю Надалю на Ролан Гаррос цього сезону
- Нік Кіріос програв Новаку Джоковичу на Вімблдоні цього року

Таким чином, третій рік поспіль на US Open переможе гравець, який раніше не вигравав титул Grand Slam. Нагадаємо, що у 2020 році чемпіоном став Домінік Тім, який обіграв Олександра Зверєва, а минулого сезону Данило Медведєв переміг у фіналі Новака Джоковича.

Каспер Рууд та Карлос Алькарас також продовжують боротьбу за перший рядок у рейтингу АТР за підсумками Відкритого чемпіонату США. Обом тенісистам достатньо дійти до фіналу, щоб стати першою ракеткою світу. Якщо вони зіграють у фіналі один з одним, то переможець забере трофей і перше місце в рейтингу.

19-річний Карлос Алькарас вже гарантовано стане наймолодшим тенісистом у топ-3 світового рейтингу за підсумками US Open і може стати наймолодшою ​​першою ракеткою світу, оновивши досягнення 20-річного австралійця Ллейтона Г'юїтта (2001).

21-річний Яннік Сіннер став наймолодшим гравцем після 20-річного Новака Джоковича в 2007-2008 роках, кому вдалося вийти до чвертьфіналу на всіх чотирьох турнірах Великого Шолома. Також Сіннер і Маттео Берреттіні - вперше принесли Італії одразу два чвертьфінальні матчі на US Open.

Нік Кіріос, Карен Хачанов, Каспер Рууд, Яннік Сіннер та Френсіс Тіафо – вперше зіграють у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату США.

Додано admin:  6/09/22 10:50  Переглядів: 3 421   Рейтинг:: 0