Відомі учасники фінального матчу на Відкритому чемпіонаті США
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал

Каспер Рууд (Норвегія, 5) - Карен Хачанов (-, 27) 7:6(2), 6:2, 5:7, 6:2
Карлос Алькарас (Іспанія, 3) - Френсіс Тіафо (США, 22) 6:7(6), 6:3, 6:1, 6:7(5), 6:3

Каспер Рууд здобув другу перемогу у матчах проти Хачанова. У 2020 році він обіграв суперника на ґрунтовому "Мастерсі" у Римі. Норвежець вдруге у кар'єрі зіграє у фіналі турніру Великого Шолому. Цього року Каспер дійшов до фіналу на Ролан Гаррос, де програв Рафаелю Надалю.

Карлос Алькарас взяв реванш у Тіафо за поразку минулого сезону на ґрунтовому турнірі ATP у Барселоні. Іспанець святкував 50-ту перемогу в сезоні (9 поразок) і є першим гравцем у сезоні, який досяг такої кількості виграних матчів. 19-річний Карлос вперше вийшов до фіналу на "мейджорі" і став наймолодшим учасником вирішального матчу на цьому рівні з 2005 року (Рафаель Надаль / Ролан Гаррос), а на US Open за останні 32 роки (Піт Сампрас).

Рууд та Алькарас проведуть третю очну зустріч. Іспанський тенісист виграв в обох матчах проти норвежця: у попередньому сезоні Карлос переміг Каспера у чвертьфіналі ґрунтового турніру ATP у Марбельї, а цього року – у фіналі "Мастерса" у Маямі. Переможець фінального матчу на US Open наступного понеділка підніметься на перший рядок світового рейтингу.