Світовий теніс / Кубок Девіса

Davis Cup Finals. Брати Імери несподівано принесли перемогу Швеції, австралійці розгромили Бельгію

Результати першого ігрового дня у груповому етапі командного турніру
Кубок Девіса - The World Cup of Tennis
Finals • груповий етап
13-18 вересня • хард (зал)

ГРУПА A (Болонья, Італія)
Аргентина 1-2 Швеція
Себастіан Баєс - Еліас Імер 4:6, 6:3, 6:7(4)
Дієго Шварцман - Мікаель Імер 2:6, 2:6
Максімо Гонсалес/Орасіо Себальос - Андре Горанссон/Еліас Імер 3:6, 6:3, 6:2

Еліас Імер (№119) здобув третю у кар'єрі перемогу над суперником із топ-50. Цього сезону швед обіграв Аслана Карацева (№19) на турнірі ATP 250 у Пуне.

Мікаель Імер (№98) вдруге у цьому році переміг гравця, що входить до топ-20. Загалом в активі шведського тенісиста три такі перемоги. Двічі йому вдавалося обіграти Гаеля Монфіса.

ГРУПА B (Валенсія, Іспанія)
Південна Корея 1-2 Канада
Хон Сон Чан - Вашек Поспішил 6:4, 1:6, 6:7(5)
Квон Сун Ву - Фелікс Оже-Альяссім 7:6(5), 6:3
Нам Джі Сон/Сон Мін Гю - Фелікс Оже-Альяссім/Вашек Поспішил 5:7, 7:5, 3:6

Вашек Поспішил у вирішальному сеті відігрався з рахунку 4:1 на користь суперника. Канадець вперше з листопада 2019 року виграв одиночний матч за збірну у Кубку Девіса. Для нього це 13-та перемога у 26-ти зіграних одиночних матчах у командному турнірі.

Квон Сун Ву (№74) вперше за 18 матчів із гравцями з топ-20 зумів здобути перемогу. Половину з подібних зустрічей він провів цього сезону. Кореєць виграв 10 із 12 одиночних матчів за свою збірну в Кубку Девіса.

ГРУПА C (Гамбург, Німеччина)
Австралія 3-0 Бельгія
Джейсон Кублер - Зізу Бергс 6:4, 1:6, 6:3
Алекс де Мінор - Давид Гоффен 6:2, 6:2
Меттью Ебден/Макс Перселл - Сандер Гілле/Йоран Фліген 6:1, 6:3

Збірна Австралії за останні п'ять років втретє зіграла проти Бельгії та здобула другу перемогу. У 2017 році австралійці програли у півфіналі Світової групи (до зміни формату), а у 2019 році взяли реванш у груповому етапі фінальної частини турніру.

ГРУПА D (Глазго, Велика Британія)
Казахстан 1-2 Нідерланди
Михайло Кукушкін - Таллон Грікспор 1:6, 6:3, 3:6
Олександр Бублик - Ботік ван де Зандсхулп 6:3, 1:6, 4:6
Олександр Бублик/Олександр Недовєсов - Веслі Колхоф/Матве Мідделкоп 6:4, 1:6, 6:3

Додано HomeAlone:  14/09/22 00:25  Переглядів: 1 735   Рейтинг:: 0