Світовий теніс / ATP Challenger Tour

Домінік Тім уперше із січня минулого року виграв чотири матчі поспіль і вийшов у фінал на "челленджері"

Екстретя ракетка світу боротиметься за титул на турнірі ATP Challenger Tour у Франції
Домінік Тім вперше з Australian Open-2021 виграв чотири матчі поспіль на одному турнірі. Сьогодні на шляху до фіналу турніру в Ренні, австрієць, який посідає 216-те місце в рейтингу АТР, обіграв першого сіяного француза Уго Гастона (№85 АТР) 6:2, 7:5 і вперше з АТР Finals-2020 буде боротися за титул.

Крім Гастона в Ренні Тім обіграв Жиля Сімона, Раяна Пенністона і Адріана Андрєєва, програвши за чотири матчі два сети. У фінальному поєдинку австрієць зіграє проти ще одного французького тенісиста Уго Умбера (№135 АТР). Це буде їхня перша зустріч на тенісному корті.

Нагадаємо, що Домінік Тім пропустив тривалий період, відновлюючись після травми зап'ястя, а в період із травня 2021 року по липень 2022 року програв 11 матчів поспіль.

Додано admin:  17/09/22 21:20  Переглядів: 1 588   Рейтинг:: 0