Порторож. Синякова виграла два матчі за день і зіграє проти Рибакіної у фіналі

На турнірі WTA у Словенії відомі учасниці фінального матчу
Порторож, Словенія • 12-18 вересня • хард • $251,750
Чинна чемпіонка: Жасмін Паоліні (Італія)

Катержина Синякова (Чехія) - Жасмін Паоліні (Італія) 6:2, 3:6, 7:6(5)

Півфінал

Катержина Синякова (Чехія) - Анна-Лєна Фрідсам (Німеччина, Q) 6:1, 7:5
Олена Рибакіна (Казахстан, 3) - Ана Богдан (Румунія) 6:1, 6:1

Катержина Синякова провела на корті у суботу чотири години. Чешка вперше з червня минулого року вийшла до фіналу на турнірі WTA. Тоді вона поступилася Анжелік Кербер на траві у Бад-Гомбурзі. Зазначимо, у попередньому місяці Катержина виграла титул ITF W100 у Гродзиськ-Мазовецькому. Загалом для неї це буде сьомий фінал у WTA-турі (два трофеї).

Олена Рибакіна на старті цього сезону дійшла до фіналу на турнірі WTA 250 в Аделаїді, а у липні стала чемпіонкою на Вімблдоні. Для казахстанки це буде десятий фінал у кар'єрі, у якому вона боротиметься за четвертий титул.

Синякова та Рибакіна проведуть сьому очну зустріч (4-2 на користь казахстанки). Цього року Олена та Катержина грали одна проти одної на ґрунтовому турнірі WTA 1000 у Мадриді, де чешка не змогла дограти матч через травму м'язів живота.

Додано HomeAlone:  18/09/22 12:00  Переглядів: 1 505   Рейтинг:: 0