Токіо. Китайські тенісистки перемогли перших двох сіяних на шляху до 1/4 фіналу

Результати матчів середи на турнірі WTA у Японії
Токіо, Японія • 19-25 вересня • хард • $757,900

Людмила Самсонова (-) - Олена Рибакіна (Казахстан, 8/WC) 6:2, 6:4

Чжен Ціньвень (Китай) - Паула Бадоса (Іспанія, 1) 6:3, 6:2
Клер Лю (США) - Елізе Мертенс (Бельгія) 6:4, 6:1
Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 3) - Деспіна Папамихаїл (Греція, Q) 6:4, 6:2
Чжан Шуай (Китай) - Каролін Гарсія (Франція, 2) 4:6, 7:6(5), 7:6(5)

Чжен Ціньвень (№36) здобула другу перемогу над суперницею з топ-5. У серпні китаянці вдалося обіграти Онс Жабер у Торонто. У чвертьфіналі Чжен Ціньвень зустрінеться із Клер Лю. Для американки це буде другий такий матч на рівні Туру та перший на турнірі WTA 500.

Чжан Шуай (№28) у десятому геймі вирішального сета відіграла матчбол і записала до свого активу восьму перемогу над тенісисткою, що входить до топ-10, та другу у цьому сезоні. У попередньому місяці вона виявилася сильнішою за Анетт Контавейт (№2) у Цинциннаті. Китаянка цього року обігрувала Гарсію в Ліоні і поступилася їй на Вімблдоні. Загалом вона веде 3-2 у рахунку особистих зустрічей.

Додано HomeAlone:  21/09/22 19:13  Переглядів: 1 428   Рейтинг:: 0